miuxjooga@gmail.com

Eratund, kontorijooga, jooga suvepäevadel…

Jooga on universaalne – sobilik ja vajalik meile kõigile. Alustuseks pole vaja muud, kui väikest huvi jooga vastu. Kui huvi jooga vastu on tekkinud, aga oled pigem omaette tegutseja või alguses pelgad teistega koos tundi tulla, siis mul on sulle lahendus välja pakkuda. Hea meelega teen sulle eratunde, kus kogu mu tähelepanu on täielikult sinul ja me liigume sinule sobivas tempos. Just nii palju, kui sinu jaoks on sobiv.

Oled sa mõelnud, et võiks tööl lõuna aja kuidagi enda jaoks ära kasutada? Olen käinud lõunapausil joogatundi tegemas mitmetes ettevõtetes ja näinud sädet pärast joogatundi inimeste silmades. Usun päriselt, et kõik tööandajad on nõus sellega, et nende töötajad on pärast lõunat produktiivsemad ja rahulolevamad, mitte “lõunasöögi pohmellis” ja uimased.

Mul on olnud väga ägedaid kogemusi erinevatel sündmustel, kus olen saanud võimaluse joogatundi juhendada. Pulmadest suvepäevadeni välja. Usun, et joogatunni või vähemalt osa joogatunnist saab iga üritusega põimida ja see tõstab meid kõiki. Võta ühendust ja loome koos midagi vägevat.

Tagasiside ühe ettevõtte juhtkonna motivatsiooniürituselt, mis toimus Valgjärve matkarajal, kus osalejad enamuses said oma esimese joogakogemuse enne matka:

 Idülliline hetk iseendaga, tõeline nauding! Väga meeldis, et olid praktilised harjutused, millega saab joogavõhik edaspidi ka iseseisvalt hakkama.

Mulle küll väga meeldis, harjutused olid eakohased, ei pidanud jalga kaela taha panema jne, kiitus õpetajale!

 Minule väga meeldis. Selline mõnus ja rahulik ning head harjutused ka ise edaspidi teha.