miuxjooga@gmail.com

Live/Online Joogatund

Muuda oma kodu joogastuudioks

Teisipäeviti kell 19.00-20.00

Registreeru tundi siin

  • Ootan Sind joogatundi läbi ekraani. 
  • Võimalusel sisene Zoomi keskkonda ~5 minutit enne tunni algust.
  • Saadan lingi ja parooli, mille kaudu ühineda tunniga läbi Zoom keskkonna (vajuta lingile ja oledki valmis joogatama).
  • Võimalusel lülita kaamera sisse ja suuna see oma joogamatile nii, et oled kaameras nii istudes kui ka seistes nähtav. Nii saan sind juhendada parimal võimalikul moel.
  • Soovi korral saad jooogatada endale sobival ajal, selleks saadan e-postile tunni salvestuse lingi, nii saad tundi järgi vaadata 7 päeva.
  • Tasakaalupanus 10-15 eurot vastavalt tundele ja majanduslikule olukorrale.

Jooga Zoomi keskkonnas. Osaleda saab mistahes seadmes (arvuti, tahvel, telefon). Zoomi kontot looma ei pea, liituda saab lingi kaudu, mille sulle saadan või aadressil zoom.us valida join a meeting ja kasutada webinari koodi. Esmakordsel kasutamisel laetakse arvutisse väike programm (aega võtab umbes minuti), telefonis suunatakse alla laadima rakendust veebipoest (tasuta)- seda saab teha ka automaatselt, kui vajutada saadetud tunni lingile. Seejärel küsitakse nime ja nõustumist kasutustingimustega. Oma kõlarit/mikrofoni ja kaamerat saab sättida webinari akna vasakul allosas olevate nuppudega (vasakul on mikrofoni (Mute/Unmute) ja kaamera (Start Video/Stop Video) seadistamise nupud (kui punane kriips peal, siis ei ole aktiivne)). 

Vahest me kõik kukume. Kui edasi liikuda järjepidevalt ja väikeste sammudega, siis see kukkumine on pigem pisike komistus ja on lihtsam jälle tõusta, et edasi liikuda. Joogateekond on turvaline viis liikuda tervema iseenda suunas.