miuxjooga@gmail.com

Joogalaager mere ääres….

Joogalaager mere ääres….

Tee täna midagi, mille eest sinu tuleviku mina on tänulik. Kõik meie otsused loovad meie tulevikku.

Imeline hing 

Mul on sulle suurepärane uudis! Nimelt olen juba mitu aastat unistanud, et saaksime suvel kokku ja elaksime mõned päevad looduskaunis kohas ja teeksime joogat nii, et keha ja vaim hõiskaksid rõõmust ja silmad säraksid veelgi eredamalt. Eelmisel aastal olin selleks juba peaaegu valmis ja täna tunnen, et olen piisavalt küpsenud, et oma unistus ellu viia. 


Kutsun sind südamest kaasa, joogalikule nädalalõpule, südasuvel Haapsalu lähedal, mereäärses Pusku turismitalus. Joogalaager toimub 9.07-11.07. Alustame reedel kell 18.

Kui sa vaid näeksid mu sisse…. olen ülipõnevil-elevil ja seda parimal võimalikul moel. Meie kasutada on kaheks ööks ja päevaks kogu Pusku kompleks koos sauna ja basseiniga.

Meil on plaanis 4-5 joogatundi, 2 lõdvestavat jooga Nidrat, maitsev taimne toit, ujumine meres, saun, lõke, jalutuskäigud loodusesse. Meile tuleb oma teadmisi jagama Virko Kask (Vraja Krishna Das), kes on veedade tarkuses nagu kala vees ja saame oma jooga praktikale teoreetilist tausta lisaks.

Joogalaagris saad kogeda ka südame joogat ehk bhakti joogat. Kirtan, mis on mantrate kooslaulmine eeslaulja järgi, on üks meditatsiooni viis. Oluline ei ole viisi pidada ja võimalikult ilusasti laulda, vaid laulda südamest.

Naudime varahommikuid vaikuses, mediteerime ja soovi korral saab osa võtta peapealseisu õpitoast.

Tegevusi on palju, aga kehtib reegel, et kõik on rangelt vabatahtlik. 


Loodan, et võtad selle aja iseendale ja tuled laagrisse. Kui sul tekib küsimusi, ole hea ja kirjuta või helista. Olen sinu jaoks olemas. Lisainformatsioon miuxjooga@gmail.com või telefonil 5250 221.


Registreeri laagrisse siin.