miuxjooga@gmail.com

Täiskuu 3D öölamp, õhuniisutaja

Täiskuu 3D öölamp, õhuniisutaja

21

3D täiskuu-kujuline öölamp/difuuser, mida saab kasutada hubase meeleolu loomiseks. Kuna vett on võimalik panna lampi 800 ml, siis jääb ära tüütu vee lisamine. Soovi korral saab vette lisada tilga või kaks oma lemmik eeterlikku õli.

Difuuser on ülivaikne ja väga kena disainiga. Lambiga on kaasas USB-juhe, millega saab ka kaasas olevat patareid laadida. Patareiga saab kasutada lampi öölambina, kus võimalik valida kolme valguse vahel. Kõiki valguseid võimalik muuta heledamaks ja mahedamaks.

Laste lemmik!

Kirjeldus

“Täiskuu” lamp, mida saab kasutada ka diffuuserina, et toa õhku niisutada ja kuhu soovi korral lisada ka tilk eeterlikku õli, et meeldivat lõhna tuppa tuua.

Valgust saab sisse ja välja lülitada ka samal ajal, kui kasutate lampi diffuuserina. Lambil on kolm erinevat värvitooni (valge, soe valge ja kollane), mille intensiivsust on võimalik muuta puutega.

Diffuuseril on kaks režiimi: järjepidev ja iga 3 sekundi tagant (3 sek. töötab, 3 sek. puhkab).

Valgust ja difuuseri režiimi saab muuta puutega. Lambil on kaks metalliandurit. Ühte neist puudutades lülitub difuuser sisse, uuesti puudutades muutub režiim ja kolmanda puudutamisega lülitub see välja.

Teise anduriga saab sisse ja välja lülitada valguse. Üks lühike puudutus muudab värvi. Kui hoiate andurit kauem, väheneb lambi heledus järk-järgult.

Diffuuser töötab läbi USB laadija. Lamp töötab ka patareiga, mis on laetav (töötab kuni 8 h patareiga).

Pakendis: kuu lamp, USB laadija juhe, puidust alus, puuvilla pulk.

Tehnilised andmed:

  • mõõdud: läbimõõt 13 cm
  • kaal: ~270 g
  • toide – USB kaabel
  • vee maht: 880 ml
  • maksimaalne tööaeg paagi kohta – 30h
  • väga vaikne – alla 36 dB
  • puutetundlik juhtimine

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Täiskuu 3D öölamp, õhuniisutaja”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga